Aktywne Wpisy
źródło: 1000025448
Pobierz
wyslainnik +2
10 minut szukania i jest strimek ufff dobrze że płacić nie trzeba #gromda
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000025448
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzJeżeli nie faktura np. na firmę, to po wuj komu paragon ze stacji paliw? Chyba tylko po to, żeby sprawdzić ilość punktów na karcie lojalnościowej xD
@enforcer: "wielkiej", nieuku!
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@enforcer: Duże to są bukwy. On zastosował wielką literę.
@enforcer: Pewnie słownik w telefonie tak mu sformatował automatycznie.
@Lolenson1888: żeby się upewnić ze sprzedawca zapłacił podatek
źródło: image
Pobierz@bartmx17: Nie "wyparuje". Na tę ilość paliwa wystawi lewą fakturę na zaprzyjaźnioną firmę -- swoją, żony, brata, kolegi.
Firma będzie miała zwrot VATu + wrzuci w koszta paliwo, na które nie wydała ani grosza.