Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ukuleleman raczej to się nie wydarzy chociaż kilka miesięcy temu pisałem o tym że bardzo bym chciał aby United spadło. To byłby na prawdę kubeł otrzeźwiający kubeł wody dla tego klubu.
  • Odpowiedz
  • 0
@autobusokar nie ma szans na miejsce koło 10tki. Nie z tymi piłkarzami w szatni. Obecny skład ma potencjał na maks 13-14 miejsce. Wyżej nie zajada. Nie ma po prostu czym.
  • Odpowiedz
@Reverb w sumie jest w środku duży ścisk, ale z taką formą i porażkami z bezpośrednimi rywalami o utrzymanie to może faktycznie 10 miejsce to za wysokie progi. 13-14 to ich sufit teraz
  • Odpowiedz