Wpis z mikrobloga

Krótka piłka. Jakie polecacie gry do popykania na święta? Mogą być takie zarówno z fajną fabułą i wciągające (typu rdr2) jak i jakieś gry dla odmóżdżenia na krótką chwilę (gta online czy jakeiś strzelanki). Chętnie sprawdzę też jakieś gry bardziej oryginalne typu Superliminal czy superhot.
Do tej pory grałem i bardzo podobały mi się: RDR2, prey, wiedzminek 3 z dodatkami, Portal 1 i 2, cities skylines, dishonored 1 i 2.
#gry #steam #rdr2 #dishonored #prey
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach