Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: co nie zmienia faktu, że:

W Polsce w okresie powojennym został uznany za jedno z podstawowych dań wigilijnych, głównie ze względu na najniższą cenę i łatwość hodowli, która skłoniła ówczesne władze państwowe do jego masowej hodowli na potrzeby świąteczne.
  • Odpowiedz