Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlugiespanko @dlugiespanko

idziesz na czarno nikogo to nie obchodzi wstaw to moze na facebooka


Po 1 nie jesteś przedstawicielem nikogów czy tam nikogosiów. Wypowiadaj się za siebie
Po 2 twoja odpowiedź wpisuje się w typowa mentalność Polaka z p----------c górnych z trzema zębami z przodu , stojącego w błocie przed swoim domem i krzyczącego, że sąsiad złodziej, bo sobie
  • Odpowiedz