@Kasahara: ej, zajebiście! Wywołałeś uśmiech na mojej twarzy, a to się zdarza rzadko w tym ponurym jak p---a świecie :) Jeśli to prawda, to niech się Wam wiedzie i gratuluję zdrowej relacji
idziesz na czarno nikogo to nie obchodzi wstaw to moze na facebooka
@dlugiespanko: ale jakby napisał tysięczny wysryw jakie to różowe są złe, to byłoby wszystko w porządku? Poza tym może i post w stylu FB, ale było tutaj takich już wiele i nikt się nie czepiał jakoś.
tak tak tak, o co zakład że albo wali się po kątach lub w ostateczności fantazjuje o czadach? żyj z tym.
@ponsulek: na początku mnie zirytował twój komentarz jednak po chwili stwierdzam, że szkoda mi ciebie koleś na maxa i twojego sposobu myślenia. Musisz być bardzo smutnym i sfrustrowanym czlowiekiem
idziesz na czarno nikogo to nie obchodzi wstaw to moze na facebooka
Dobrze ze w tym wpisie ujawniłeś jakim jesteś dzbanem. Jeszcze bym musiał czytać jakiś twój post jakby przypadkiem wpadł mi w oczy, a tak odrazu na czarno lecisz jak inne zera i problem rozwiązany. XD
W sumie to fajnie mają te kobiety. Wbijasz na streama, pijesz za darmo, a potem jeszcze wytaczasz sprawę w sądzie i wpada luźne 20 tysięcy na konto ( ͡°͜ʖ͡°)
Moja zona jest niemozliwa , mowi do mnie , bedziemy sie wspierac ?
Przestała być moja dziewczyna w 2020, bo ślub
(。◕‿‿◕。)
Uwielbiam czytać wykopków o tym że polki to k**** xD
Najlepszego mireczku
Jak można tak w szczęściu żyć? To musi być strasznie nudne, dołujące, męczące i frustrujące.
Zmian na lepsze życzę.
XD
@dlugiespanko: ale jakby napisał tysięczny wysryw jakie to różowe są złe, to byłoby wszystko w porządku? Poza tym może i post w stylu FB, ale było tutaj takich już wiele i nikt się nie czepiał jakoś.
@ponsulek: na początku mnie zirytował twój komentarz jednak po chwili stwierdzam, że szkoda mi ciebie koleś na maxa i twojego sposobu myślenia. Musisz być bardzo smutnym i sfrustrowanym czlowiekiem
Btw gratuluję partnerki i niech się wiedzie.
Dobrze ze w tym wpisie ujawniłeś jakim jesteś dzbanem. Jeszcze bym musiał czytać jakiś twój post jakby przypadkiem wpadł mi w oczy, a tak odrazu na czarno lecisz jak inne zera i problem rozwiązany. XD
P.S. Jak twoje problemy ze snem, poprawiło się czy nadal kiszka?
Dobry przegryw jesteś. Nie lecisz na czarno bo nie jestem takim płatkiem śniegu jak ty.