Aktywne Wpisy

wykop +13
Nadchodzą zmiany w Regulaminie Wykopu - stawiamy na lepsze dopasowanie treści i bezpieczeństwo!
Chcemy, aby Wykop stawał się coraz lepszym miejscem do dzielenia się treściami, dlatego aktualizujemy nasz Regulamin. Zmiany wejdą w życie dnia 11 maja 2026 roku. Co się zmienia i dlaczego?
➡ Zakładka „Dla Ciebie”: Oficjalnie wprowadzamy mechanizm, który pomoże Ci odkrywać najciekawsze treści. Algorytm działa w oparciu o Twoje własne wybory (wykopy, zakopy, obserwowane tagi), dzięki czemu Twój feed będzie
Chcemy, aby Wykop stawał się coraz lepszym miejscem do dzielenia się treściami, dlatego aktualizujemy nasz Regulamin. Zmiany wejdą w życie dnia 11 maja 2026 roku. Co się zmienia i dlaczego?
➡ Zakładka „Dla Ciebie”: Oficjalnie wprowadzamy mechanizm, który pomoże Ci odkrywać najciekawsze treści. Algorytm działa w oparciu o Twoje własne wybory (wykopy, zakopy, obserwowane tagi), dzięki czemu Twój feed będzie

Prowadzę małą rodzinną pizzerię, zachorował nam dostawca. Nie mamy jakoś dużo zamówień, ale te kilka, kikanaście dziennie jest. Pogadałem z kolegą, jego syn mógły mi pomóć, akurat na skuterze jeździ, miejscowość 2 ulice na krzyż 0 ruchu więc luz. Zaproponowałem mu 120 pln, a na pewno dałbym 150 na koniec (praca jakoś od 10 do 18, z czego 90% to siedzisz na zapleczu w firmie na telefonie - nie ma wifi ale
źródło: image
Pobierz




@Zakretka21: Nie chodzi o to, że nie wierze. Po prostu tak wynika ze statystyki i logicznego rozumowania. Większość par WIERZYŁA we wspólną przyszłość, a jednak się rozeszli. To, że sobie ktoś wypowie puste slogany nie ma żadnego znaczenia
To normalnym jest że świat jest zmieniający się i niepewny. Póki oboje chcecie być razem i wierzycie we wspólną przyszłość to tym dłużej będzie razem jeśli do tego prócz samego chcenia dołożycie ku temu starań. Tak to działa. A tak realnie to te rzeczy co mogą Was
Wyobraź sobie, że u notariusza dobijasz umowy zakupu domu. Już się cieszysz na zakup nowego domu a notariusz studzi Twoje rozbujałe emocje: "Niech się pan nie cieszy tak, bo statystycznie dużo notariuszy oszukuje ludzi także może się okazać, że ta umowa którą dla pana ja przygotowałem, będzie sfałszowana i dom nie będzie należał do pana, ale pieniędzy już
@Zakretka21: obecnie to już nawet roboty mają więcej inteligencji emocjonalnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)