Wpis z mikrobloga

Świecą się ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ostatnie skrzynki-książki w tym roku, inspirowane motywami leśnymi i świetlikami. Chyba wciąż trzymało się mnie wspomnienie tych wszystkich ciekawostek przyrodniczych o świetlikach i innych świecących owadach, którymi męczyłam Was parę miesięcy temu ;)

Skrzynki są z drewna sosnowego i brzozowego, wymiary zewnętrzne: ok. 21,5 x 17 cm, wysokość ok. 4,8 cm, przestrzeń wewnątrz: 17,7 x 14 x 2,5 cm. Zdobienia w technice mixed media, detale wypukłe z ręcznie malowanego drewna i glinki, całość lakierowana, do tego wzór z opalizującej pasty szklistej na "okładce" i zdobienie od wewnątrz wieczka. W polu grafiki namalowałam dodatkowo świecące w ciemności motywy świetlikowe dla fajniejszego efektu.

Jeśli ktoś chciałby rzutem na taśmę zamówić którąś na #prezent , obie są dostępne i szukają nowych domów :) Wewnątrz zmieści się #bizuteria , zdjęcia, akcesoria do #rpg lub podobne drobiazgi. Istnieje możliwość dołożenia zapięcia metalowego z zewnątrz, wykładki filcowej i / lub personalizacji w formie imienia, inicjałów itp. od wewnątrz wieczka. Cena jednej skrzynki: 360 zł plus koszt wysyłki InPostem.

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart :)

#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #diy #rozowepaski #przyroda #natura #las
Apaturia - Świecą się ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Ostatnie skrzynki-książki w tym roku, ins...

źródło: Magic_Forest_glow_yellow

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KakaowyTaboret: Dziękuję! Apaturiowe rozdajo będzie na początku stycznia, ale nie tych konkretnych skrzyneczek, tylko projektu na życzenie - jeśli ktoś chciałby wziąć udział, zapraszam do odwiedzenia tagu po Nowym Roku ;)
  • Odpowiedz