Wpis z mikrobloga

@Beadowulf: i to mistyczne odwoływanie się do symboli patriotycznych, zupełnie jak kibole, to już pachnie chorobą psychiczną. Powiedz lepiej co zrobić, żeby polskie firmy więcej eksportowały, żeby rósł dobrobyt, co zrobić, żeby polskie jednostki badawcze i firmy zgłaszały więcej patentów - to jest patriotyzm, a nie wywijanie szabelką z rekonstrukcji, czy machanie flagą.
  • Odpowiedz
@Beadowulf: patriotyzm jest tu i teraz, należy pamiętać o przodkach, ale ta pamięć nie spowoduje, że będzie nam się żyło lepiej, tak samo rozpamiętywanie klęsk, wojen i bitew, lepiej współpracować z Niemcami i Ukrainą niż sączyć łzy przeszłości. Polska będzie tak bogata jak sami na to zapracujemy, kształcąc, opracowując, produkując i eksportując więcej. To jest prawdziwy patriotyzm.
  • Odpowiedz