Wpis z mikrobloga

@ludi91: mi się wydaje, że rok temu czy tam więcej on startował z wyższego pułapu i kręciły się przy nim całkiem przyzwoite laski, nawet ta Doha, jest jaka jest i coś tam mocno nie tak z psychą, ale jakiś tam potencjał ma, jakby się ogarnęła, ale ostatnio to on obraca jakiś najgorszy sort, dzieci z dworca zoo, małoletnie patuski i szony, ukraińskie k---y, albo totalne bazyle
  • Odpowiedz
Pasut jeszcze nie załapał że do niego przez atencję lecą tylko małoletnie pasztety? A reszta dziewczyn ma w niego wywalone?


@ludi91: Generalnie nie ma absolutnie żadnego powodu przez który reszta dziewczyn miałaby nie mieć na niego wywalone, wyobraź sobie przez moment iż jesteś normalną kobietą nawet tą panią blondynką z obrazka powyżej i czym miałby cię niby przyciągnąć Pasut?
  • Odpowiedz