Aktywne Wpisy

Jestem_Tutaj +22
W każdej fabryce landrynek owocowych był jakiś zwyrol, który do opakowania dorzucał te białe co smakowały jak spucha ( ಠ_ಠ)
źródło: temp_file1975405140244048422
Pobierz
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: temp_file1975405140244048422
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
(╥﹏╥)
Sytuacja Xbox Series S pozostaje niejasna.
#xbox #xboxone #xboxseriesx #konsole #gry #playstation #ps5
źródło: featured-24
PobierzNie wiem jakim nieogarem trzeba być, albo w jak stare gry trzeba grać, by zwykły Kowalski co chce pograć miał problem z steamem. I co ważniejsze by mówić jak to konsole są proste w obsłudze bo to klikasz i grasz. No tak było kiedyś, że wkładasz płytę i grasz ale to zdechło na ps4.
Pograłem w CODA6 na xClound....
kirva ale tragedia lagi jak cholera, byłem ostatni xd
@artiom143: pogramy po beta testach na konsolach xD
Uwalają konsolę, co jak co powinniu zwrócić 80% z ceny zakupionych gier na konto i niech spadają
na legionGO nic pograć na ich chmurze nie idzie. Lagi jak sk..yn i ch...wa grafika.
@Tetsuya: oo super!
Sprzedam Series X w bardzo dobrym stanie.
źródło: 5utlk8
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Ja planuje sobie kupić X niedługo po premierze gta vi.
@Chael: ile trzeba wyłożyć teraz żeby zbudować komputer? za 1800zł złoży żeby wszystko na full chodziło?