sijulejter sijulejter 15.12.2024, 10:49:31 1410 + Dobra. Wyskakiwać z plusów małolaci. #wykop50plus #wykop50klub źródło: temp_file2040124274918891601 Pobierz
Morritz Morritz 15.12.2024, 14:52:15 via Android 1 + @sijulejter przez chwile myślałem chłop 40 skończył, a tu kurcze 50
Adam_wkladamispadam Adam_wkladamispadam 15.12.2024, 14:52:20 via Wykop 1 + @sijulejter: jakie pieluchomajtki pan nosi?
100piwdlapiotsza 100piwdlapiotsza 15.12.2024, 14:55:47 via Android 1 + @sijulejter to ludzie tyle żyją? ᶘᵒᴥᵒᶅ
OperatorGranatnika OperatorGranatnika 15.12.2024, 14:57:00 via Wykop 0 + @sijulejter: tak spojrzałem na rocznik to aż mi się Ciebie szkoda zrobiło, 50 latek wrzuca dowód na wykop xD
kasztan00 kasztan00 15.12.2024, 15:20:48 via Wykop 1 + Dobra. Wyskakiwać z plusów małolaci. @sijulejter: Psze pana, psze pana, a na wojnie to po której stronie pan walczył?Pokaż spoiler
xaveri1983 xaveri1983 15.12.2024, 15:47:44 via Wykop 4 + @sijulejter: Anielski orszak...ZDROWIA!Pokaż spoiler
mr_root mr_root 15.12.2024, 16:05:28 via Wykop 1 + @sijulejter: czy bardzo Pana bolą dziś plecy? A jak śledziona?
bartton bartton 15.12.2024, 16:22:06 via Wykop 1 + @sijulejter: po takich jak ty to nawet śmieciarka nie przyjeżdża
sargento sargento 15.12.2024, 16:31:56 via Wykop 1 + Dobra. Wyskakiwać z plusów małolaci.@sijulejter: spakowałeś się już?
President_Hubert President_Hubert 15.12.2024, 16:44:09 via iOS 1 + @sijulejter najlepszego, ja za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
odislaw odislaw 15.12.2024, 16:53:53 via Wykop 2 + @sijulejter: gratulacje dożycia sędziwego wieku ,witaj w klubie, krzepiące, ze jest tu nas, staruszków, trochę ( ͡º ͜ʖ͡º)ja już po kolonoskopii i badaniu PSA( ͡º ͜ʖ͡º)pozdrawia rocznik 73
Senior_Mordino Senior_Mordino 15.12.2024, 17:46:25 via Wykop 1 + @sijulejter: Jak tam było na prezentacji garnków? Udane zakupy?
mrhyde mrhyde 15.12.2024, 17:47:34 via Wykop 1 + @sijulejter: najpiękniejsze banknoty na świecie! Zdrówka!
mortasmortas mortasmortas 15.12.2024, 17:55:47 via Wykop 1 + @sijulejter: Ty szawiu, właśnie srałem na nocnik gdy Twoja Stara miała bóle. Najlepszego!
T_rex77 T_rex77 15.12.2024, 18:04:47 via Android 0 + Ja myślałem że starszych ode mnie to na tym forum nie ma. Zdrowia kolego.
#wykop50plus #wykop50klub
źródło: temp_file2040124274918891601
Pobierz@sijulejter:
Psze pana, psze pana, a na wojnie to po której stronie pan walczył?
ZDROWIA!
@sijulejter: spakowałeś się już?
ja już po kolonoskopii i badaniu PSA( ͡º ͜ʖ͡º)
pozdrawia rocznik 73