Wpis z mikrobloga

@sijulejter: gratulacje dożycia sędziwego wieku ,witaj w klubie, krzepiące, ze jest tu nas, staruszków, trochę ( ͡º ͜ʖ͡º)
ja już po kolonoskopii i badaniu PSA( ͡º ͜ʖ͡º)
pozdrawia rocznik 73
  • Odpowiedz