Wpis z mikrobloga

Cześć. Pytanie do singli. Ile wydajecie miesiecznie (lacznie) na tego typu rzeczy:

- jedzenie w markecie
- jedzenie na miescie (obiad, kolacja, nie mylić z imprezami)
- artykuly domowe, chemia (proszki, plyny, zele, worki na smieci itp.
- zamawiane jedzenie na np. pysznepl / wolt
- kupowanie jedzenie w sklepach typu żabka, freshmarket

Wydaje mi sie, ze chyba dzis ciezko zamknac sie w kwocie 1000 zl za to wszystko w skali miesiaca.

Ale moze sie myle :)

#studbaza #studia #praca #inflacja #pieniadze #oszczedzanie #zycie #kasa

Ile wydajesz miesiecznie na te produkty?

  • do 1000 zł 20.7% (19)
  • 1000-1500 zł 22.8% (21)
  • 1500-2000 zł 21.7% (20)
  • 2000-2500 zł 8.7% (8)
  • powyżej 2500 zł 26.1% (24)

Oddanych głosów: 92

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@dzieju41 teraz nie wiem czy sobie szydere ze mnie robisz. Ale znam po prostu osoby bedace singlami co duzo wydaja kasy wiec dalem takie a nie inne widelki. :)
  • Odpowiedz
@Milo900 no załóżmy, że na zamawianie żarcie/wyjście wydam 200 tygodniowo (3-4 zamówienia), to wyjdzie 800

jedzenie i chemia do domu, raz na tydzień zakupy z 300 pln, to wyjdzie 1200

w żabkach u----i i inne pierdoły, no to 150 tygodniowo, to 600

no to 2600
  • Odpowiedz