Aktywne Wpisy

lubie-sernik +15
Dobra powiedzcie mi szczerze dlaczego nie śpicie w środku tygodnia o 2:30?
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.

lubie-sernik +42
Minęła pierwsza w nocy, na nocną zmianę zaprasza Lubie Sernik
___
___
źródło: 1000052978
Pobierz




https://wykop.pl/link/7607377/pyramind-gra-logiczna-w-stylu-sudoku-mojego-autorstwa
#rozdajo #gamedev #indiegamedev #gry #libgdx #java #kotlin #android #androiddev
pyramind - gra logiczna w stylu sudoku mojego autorstwa