Wpis z mikrobloga

obejrzałam dziś po raz pierwszy #incepcja i mi się przypomniało że bardzo mi się chciało w dzieciństwie widzieć #swiadomysen , już byłam gotowa pisać dziennik snów i się budzić w nocy, ale przeczytałam czym jest #paralizsenny i że jest wysokie ryzyko przy takich praktykach, przestraszyłam się i na tym się skończyło :(

świadomy sen miałam tylko raz i gdy dowiedziałam się że to jest sen, wszystko szybko się skończyło.. a paraliżu nigdy w życiu nie dostałam, i się cieszę
ladylurkini - obejrzałam dziś po raz pierwszy #incepcja i mi się przypomniało że bard...

źródło: temp_file1395035887527647258

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ladylurkini: Ja mam takie jedno najgorsze wspomnienie i zastanawiam się czy da się to jakoś nazwać?
Poszedłem spać jak zawsze, leżę sobie w łóżku. Zachciało mi się sikać. Idąc do łazienki otworzyłem drzwi od pokoju brata i zobaczyłem czarną postać bez kształtu. Zacząłem mieć dziwne uczucie, że ta postać mnie do siebie wciąga, czułem jakbym mnie wysysano z tego świata i nie mogłem nic zrobić, żeby temu zapobiec. Obudziłem się
  • Odpowiedz
@ladylurkini: Nie ma co się bać paraliżu sennego. Lepsze niż film VR, a przecież nic ci się od tego nie stanie. Chyba że od emocji siądzie ci pikawa, ale to trzeba mieć jakąś chorobę serca poważną.
  • Odpowiedz
postać mnie do siebie wciąga, czułem jakbym mnie wysysano z tego świata

miałem wrażenie, że wcale nie usnąłem a wszystko działo się naprawdę


@Bulczan: i masz rację, bo to działo się naprawdę. Zostałeś wciągnięty na wykop.pl ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ladylurkini: Przez początkowo zbyt mocne leki na astmę, paraliże senne miałem niemal codziennie. Bezdech nie pozwalał mi na krzych, fałszywe przebudzenia, ehhh... myślałem że kiedyś się uduszę i więcej nie obudzę. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@ladylurkini: Kiedyś miałem paraliż senny i to było najbardziej przerażająca rzecz jaka mi się zdarzyła. Otworzyłem oczy w łóżku i poczułem, że nie mogę się ruszać, trochę panika, ale źle zaczęło się dopiero jak zobaczyłem naciskającą się klamkę i usłyszałem w tym samym momencie ten charczący dźwięk. Ta postać z klątwy szła powoli od drzwi w moim kierunku cały czas wydając ten dźwięk. Obudziłem się dopiero kiedy nachylała się nade
pikszl - @ladylurkini: Kiedyś miałem paraliż senny i to było najbardziej przerażająca...
  • Odpowiedz
Okskarbazepina daje czasem podobne efekty. Jak byłem chory na padaczkę i leczyłem sie właśnie tym gównem, czasami zdarzyło sie doświadczyć paraliżu sennego lub czegoś podobnego. Strasznie podłe uczucie. Nie śpisz, a jednocześnie śpisz, przy czym nie możesz się obudzić, bo przed oczami masz jakby film ze samym sobą w roli głównej. Właściwie to taki pół sen - pół seans filmowy. Nie możesz wyjść z kina (obudzić się) dopóki film (sen, pół-sen, nie
zbiff - Okskarbazepina daje czasem podobne efekty. Jak byłem chory na padaczkę i lecz...

źródło: kurna-co-za-pojebana-akcja-chlopaki-z-barakow

Pobierz
  • Odpowiedz