Wpis z mikrobloga

Niegdyś mój ulubiony napój gazowany #pepsi jestem ciekaw który tytan intelektu wpadł na pomysł w----------a cukru + dwóch rodzajów słodziku.

Osobiśćie bojkotuje i nie kupuje już nic od Pepsi Co.

W produkcji taniej, ale przynajmniej spadnie ilość kupujących :3
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja teraz jedynie kupuję Pepsi Twist co wróciła ostatnio, jedyna Pepsi z samym cukrem. Ale fakt, zwykłej Pepsi nie tykam od kiedy wpierdzielili tam słodzik, kompletnie zniszczyli tym świetny napój
  • Odpowiedz