Wpis z mikrobloga

@plantagenet: Jakiej górce? Normalni ludzie kupują masło jak jest na promocji, a zazwyczaj jest typu 2+1 gratis i chciałeś 1 kostkę, a masz 3. Skoro i tak masło można mrozić, to czemu nie kupić sobie na zapas? Tyle, że nie polecam mrożenia dużej ilości, bo jak się zamrażarka zepsuje lub wywali korki jak nas nie ma w domu i rozmrozi to już słaby cebula deal.
  • Odpowiedz