Wpis z mikrobloga

@Tymajster w sumie to zabawne, że przegrywy tak płaczą że im źle ale jako swój symbol wybrały te oto zdjęcie. Przynajmniej Kononowicz ma z nimi więcej wspólnego niż Patrick Bateman XD z którym też się tu niby utożsamiają XD
  • Odpowiedz
i to są te genetyczne porażki z tagu przegryw? Chłop by się nauczył 6 słów po hiszpańsku i by w klubach studenckich robił z Julkami co chciał
  • Odpowiedz