Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@pastor_manning: nawet jesli wysle to co cie to, chcesz isc za nich jak rosja zajmie cala ukraine? Mamy to szczescie ze jestesmy w nato a rosja jest blisko zawalenia gospodarki, jesli tego potrzeba zeby ukraina wytrzymala to niech ida. W konfederosji tez bedziecie zadowoleni bo to te mlode byczki
  • Odpowiedz
@robertkk: nie no w sumie to nic, ale to ty uchodzisz za wielkiego orędownika państwowości i ogólnospołecznego dobrobytu państwa Ukraińskiego z siedzibą w Kijowie. To raczej tobie powinno zależeć na uniknięciu scenariusza holokaustu młodych Ukraińców. Ale jak to mówią anglosasi "You do you, Bob"
  • Odpowiedz
  • 0
@pastor_manning: oczywiscie ze mi szkoda ukraincow jak kazdemu czlowiekowi z minimum empatii (i iq bo wystarczy znac historie zeby wiedziec ze rosja to wrog polski i powinna przegrac) ale odkad trump wygral wybory i jest zagrozenie ze moze zatrzymac pomoc albo oddac ziemie rosji to wiadomo, ze ukraina musi to ciagnac dalej
  • Odpowiedz
wziął tylko informację o proponowanym obniżeniu wieku mobilizacyjnego na ukrainie.


@robertkk: bo na pewno USA prosi o obniżenie wieku poboru żeby naciskać na szybkie zakończenie wojny za chwilę, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo mi się to lekko nie klei
  • Odpowiedz