Wpis z mikrobloga

@GoracyStek: I tak, i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na początku miałeś naprawdę rzetelne opinie, kilku milblogerów (wolski, laguna, aryo, thorgot), codzienne mapki itp. a to, że w tej zbieraninie były takie głosy, to normalna rzecz w masowej dyskusji. Teraz masz dom wariatów.
  • Odpowiedz