lmh_ lmh_ 06.12.2024, 12:12:33 0 + Mireczki - jak nazywa się takie gniazdo na 3 piny? #elektronika źródło: Zdjęcie z biblioteki Pobierz
adko adko 06.12.2024, 12:19:09 via Wykop 1 + @lmh_: Takie gniazdo na 3 piny to najprawdopodobniej złącze JST (np. JST-XH)W zależności od konkretnego modelu, gniazda te mogą mieć różne rozmiary (np. JST-XH, JST-PH),
lmh_ lmh_ 07.12.2024, 09:40:33 via iOS 0 + @adko @Jaromiszcz dziękuje - wygląda na to. Zamówiłem na oko z aliexpress KF2510 i nie pasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzW zależności od konkretnego modelu, gniazda te mogą mieć różne rozmiary (np. JST-XH, JST-PH),