Wpis z mikrobloga

Dobre wieści dla posiadaczy telefonów #pixel. Wczoraj Google oficjalnie potwierdziło, że posiadacze serii 6 oraz 7 dostaną kolejne dwa update'y OS (android 15 miał być ostatnią dużą aktualizacją) :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach