Aktywne Wpisy

Catmmando +761
#allegro Czy wy jesteście normalni? OPIS PRODUKTU i jego PARAMETRY to dwie najważniejsze cechy oferty dzięki którym wiadomo co się kupuje a wy UKRYWACIE te informacje?
Kto u was w @allegro_pl wpadł na taki idiotyczny pomysł? Oczywiście pytanie retoryczne bo wiadomo, mniej opisu to więcej miejsca na reklamy, promowane oferty i inne nikomu niepotrzebne syfy
Kto u was w @allegro_pl wpadł na taki idiotyczny pomysł? Oczywiście pytanie retoryczne bo wiadomo, mniej opisu to więcej miejsca na reklamy, promowane oferty i inne nikomu niepotrzebne syfy
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-08 082808
Pobierz
kozaZnochala +1
Czy ktoś z was jeździ pickupem na co dzień jako "głównym" autem, w Polsce?
Interesują mnie nieoczywiste problemy, z którymi mogę się zderzyć.
Mam tu na myśli zarówno samą eksploatację, serwisowanie (koszty napraw usterek, czas czekania na części), jakieś małe codzienne trudności typu konieczność wychylania się po bilety przy wjazdach na parkingi, czy płaceniu kartą na przejazdach autostradowych, problemy z parkowaniem w niektórych miejscach.
Rozważam Raptora, albo którąś Toyotę (Tundra lub Tacoma, bo na
Interesują mnie nieoczywiste problemy, z którymi mogę się zderzyć.
Mam tu na myśli zarówno samą eksploatację, serwisowanie (koszty napraw usterek, czas czekania na części), jakieś małe codzienne trudności typu konieczność wychylania się po bilety przy wjazdach na parkingi, czy płaceniu kartą na przejazdach autostradowych, problemy z parkowaniem w niektórych miejscach.
Rozważam Raptora, albo którąś Toyotę (Tundra lub Tacoma, bo na
źródło: image
Pobierz




To co na obrazku to jakiś scammer a nie przedsiębiorca.
I nie dowalam się bo czepiasz się przedsiębiorców. Dodałam się bo jesteś najgorszym typem człowieka jaki istnieje.
Ma podstawie jednostek oceniasz całość.
I z jaką pogardą to piszesz. Sam nie jesteś lepszy od tych na których narzekasz
Gdybyś nie wrzucił wpisu tego debila to bym nawet nie zauważył twojego wpisu.
@jacekparowka: skoro twierdzisz, że przedsiębiorcY są roszczeniowi, to pokaż nam z 5 takich przykładów, a nie jednego dzbana, który wymyślił fejka dla atencji. Na podstawie jednego przypadku to ja mogę stwierdzić, że jesteś analfabetą, bo nie wiesz jak napisać słowo "przedsiębiorca".
Pamiętam jak jeszcze pracowałem z klientem w jednej z sieci komórkowych to często padaly teksty w stylu "ja mam telefon NA FIRMĘ" z podtekstem, że oczekują czegoś więcej za sam ten fakt. xd
@an-drzej: przede wszystkim @jacekparowka musi być trollkontem, bo nikt normalny nie ocenia grupy ludzi na podstawie jednego przykładu: grupy ludzi, którzy mają tylko jedną wspólną cechę: założyli firmę, nic więcej ich ze sobą nie łączy. Więc, albo robi to, aby siać podziały w społeczeństwie, albo jest uber głupi.
Oba powody są dobre, aby dostał bana na