w actionie mają zestaw 3 szczotek na wkrętarkę różnych i to super genialne rozwiązanie rzeczy które musiałem wcześniej szorować teraz robią się same aż całą baterie zużyłem sprzątając coś pięknego
@vieniasn: kurde, tanio. Kupiłem takie coś K2 i to jest game changer. Kiedyś wygrałem talon do obi i za niego nabyłem odkurzacz piorąco-hałasujący lavor. Razem ze szczotką na wkrętarkę dopieram najbardziej zasyfione.
@vieniasn mam taką dedykowana maszynkę z Ryobi. Nie trzeba trzymać spustu. Ma małe obroty więc nie chlapie. Jest wodoodporna, mozna całą zanurzyć. Z wad to dedykowane szczotki. No i na bank dużo droższa... Ale kupiłem na promce ;)
rzeczy które musiałem wcześniej szorować teraz robią się same aż całą baterie zużyłem sprzątając
coś pięknego
źródło: temp_file7530905582754413441
PobierzE: testowałeś tą stożkową?
w aucie potem będę sprzątał ale to też nie takie łatwe bo ja często w nim wożę rzeczy które brudzą