Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o niedawnej petycji w sprawie powtórzenia wyborów w UK?
#uk
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3k1m: Absurd, ile ludzi się tam podpisało 2-3m? Z czego 40% z jakiś egzotycznych krajów. Zabawne było kiedy Farage mówił, że nigdy takiej popularnej petycji nie było w UK, człowiek z wybiórczą pamięcią zapomniał o petycji aby powtórzyć Brexit referendum które podpisało chyba z 5m.

Zabawne jest też, że nikt nie chciał niby zrobić tego podczas tragicznych rządów torysów przez 14 lat!
  • Odpowiedz