Wpis z mikrobloga

@tomwick55: Chyba mamy klucz do zachowań dziwacznych matki i żony z 10-letnim stażem pani Ani. Jakoś żona Najmana co brał ślub w tym samym dniu co RL9 nie błaźni go tak jak pani Ania. Stwierdzam,że niektóre kobiety potrzebują takiego najsłynniejszego w Polsce kierowcy VW Aertona co jak będzie problem to dadzą im umrzeć spokojnie. Przykre, ale prawdziwe
  • Odpowiedz
@tomwick55: Kaka to gorliwy katolik, pewnie traktował ją z szacunkiem i s--s tylko od święta i po misjonarsku. Nawet pewnie nie wpychał jej knagi do ust. Laska potrzebowała patusa który będzie ją bił w ryj i sponiewiera ją we wszystkie otwory.
  • Odpowiedz
@cyk21: Coś w tym jest. Czasami w jakimś sklepie, w kolejce w aptece, czy nawet przed pogrzebami słucha się co Polki czy to 30-latki czy nawet 60+ sobie przekazują jako opowieść, że ich mąż za mało zarabia, nic w domu nie robi, kran cieknie i inne podobne hity. Wieczne narzekanie na męża, chłopaka czy konkubenta, w cenie;)
  • Odpowiedz
@cyk21: + ma małego i słaby jest w łóżku, ale to już po %, na spotkaniach na plotki z koleżankami przy winie Carlo Rossi. Jakby ich wypchane do granic możliwości staniki magicznie z małego B robiły dużo D bez wypychacza na maksa;)
  • Odpowiedz
@tomwick55 Nie chce wam psuć zabawy ale laska mogła po prostu podczas rozwodu podpisać umowę że ma się o swoim byłym mężu dobrze wypowiadać w mediach, co nie jest niczym niezwykłym wśród celebrytów.
  • Odpowiedz