Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Niedobry no też uznałam, że to co powiedział jest bardziej niestosowne, niż to, że nie mam stanika. Tym bardziej, że nie jest to jakaś bardzo obcisła koszulka i na dobra sprawę nawet nie zawsze się te sutki odznaczają, czyli musiał mnie bacznie obserwować, żeby zauważyć XD
  • Odpowiedz
@zuzixxx3: zakładaj takie koszulki żeby nie było widać
Co do niestosowności, to wydaje mi się że przełożony ma prawo oczekiwać że twój strój będzie spełniał określone wymagania, zwłaszcza jeśli pracujesz z klientem
  • Odpowiedz