@Niedobry no też uznałam, że to co powiedział jest bardziej niestosowne, niż to, że nie mam stanika. Tym bardziej, że nie jest to jakaś bardzo obcisła koszulka i na dobra sprawę nawet nie zawsze się te sutki odznaczają, czyli musiał mnie bacznie obserwować, żeby zauważyć XD
@zuzixxx3: zakładaj takie koszulki żeby nie było widać Co do niestosowności, to wydaje mi się że przełożony ma prawo oczekiwać że twój strój będzie spełniał określone wymagania, zwłaszcza jeśli pracujesz z klientem
https://images.app.goo.gl/AaHdVvSQCd6bmQAt8
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Co do niestosowności, to wydaje mi się że przełożony ma prawo oczekiwać że twój strój będzie spełniał określone wymagania, zwłaszcza jeśli pracujesz z klientem