Aktywne Wpisy

hokei00 +161
Ech… zjadłem pyszny obiad, obsługa była naprawdę mila, zapłaciłem 150zl z napiwkiem za dwie osoby, a na koniec dostaje taki “paragon” i cały urok i oczarowanie jedzeniem poszedł w… czy naprawdę w gastro muszą kręcić takie wały? Aczkolwiek widać napracowanie tym “paragonem”
#gastronomia #patogastro #restauracja #krakow #oszukujo #paragonygrozy
#gastronomia #patogastro #restauracja #krakow #oszukujo #paragonygrozy
źródło: IMG_7498
Pobierz
yahoomlody +17
Mam zamiar w czerwcu p--------c sie z plecakiem na 2-3 tygodnie do #japonia na samotnego spierdotripa spiac po hostelach i jezdzac pociagiem z miasta do miasta. Jakies rady co jest super polecane do odwiedzenia, zjedzenia?
#podrozujzwykopem #podroze
#podrozujzwykopem #podroze
![20-latek z BMW popisał się driftem w centrum miasta [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/b9819c98698c7f6b72cae494b1787d01a34727fbda0c807d0817cb985f835264,q80.jpg)




#drwal #kanapkadrwala #mcdonalds #jedzenie #jedzzwykopem #uokik #afera
źródło: Rzeczywistosc-vs-reklama
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Wejdź na stronę McD i pokaż mi taki zapis, to pierwsze:
https://mcdonalds.pl/nasze-menu/co-nowego/burger-drwala/
A po drugie to nie jest burger DIY, żeby takie wytłumaczenie miało zastosowanie
A to dobrze wiedzieć, nie jadam na co dzień tego gówna, więc w zasadzie jest mi to wszystko jedno, chodzi o sam problem, a nie o to zdjęcie, widać zresztą stronę, z której zostało pobrane.
Tyle.
Albo niech inaczej robią reklamy.
Tyle.
@tyrytyty: W Japonii to jest i działa https://www.youtube.com/shorts/v5saj3H8mPg . Tam nawet żarcie w restauracjach wygląda jak fotki w menu.
@francoisinho: po co jak pisałeś, że tam nie jadasz "tego gówna"?
ja jadam i mam to w dupie, jak będę chciał to sobie sam przesunę ale znów pytanie - po co?