Aktywne Wpisy

kopek +15
Planuje kupić takie cos. Rata wyjdzie z 1380zl z pełnym pakietem serwisowy i różnymi bajerami w aucie. Patrzyłem inne auto po innych salonach ale to najbardziej mi pasowało - mega wygodnie, super sie jeździło.
Ford, Mazda, cupra, chińczyki odpadają, przy podobnych modelach strasznie nie wygodnie, słupki ograniczają widoczność itd itp. Mazda to jakas pomyłka.
Moze polecicie coś jeszcze?
#auto #samochody #noweauto #autozsalonu
Ford, Mazda, cupra, chińczyki odpadają, przy podobnych modelach strasznie nie wygodnie, słupki ograniczają widoczność itd itp. Mazda to jakas pomyłka.
Moze polecicie coś jeszcze?
#auto #samochody #noweauto #autozsalonu
źródło: AISelect_20260326_103844_Adobe Acrobat
Pobierz
PremeditatioMalorum +370





@kuroszczur: Była albo jest tu taka jedna co sie z dziadami umawia tylko po to, żeby coś zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_3nKi_ @rozowyslonikx miała kiedyś całą serię wpisów o tym na tagu #rozowyslonikxrandkuje
źródło: temp_file432555669831039038
PobierzKażda dama płaci sama. Amen.
Myśleli, że będą bzikać, a to oni zostali wybzikani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100092729826066
źródło: 465705766_464258660008458_6756227078544474431_n
Pobierzźródło: temp_file141426471338175119
Pobierzźródło: temp_file1221069787694404908
Pobierz