Wpis z mikrobloga

  • 273
brawo, skazałeś nowe życie na cierpienie w tym świecie. Mam nadzieje że nie zrzucisz na niego odpowiedzialności jeśli mu nie wyjdzie w życiu tylko bedziesz wiedział że to ty go skazałeś na egzystencje


@Intzelozky: jak wychowam go w taki sposób, by pisał takie głupoty w internecie to uznam, że przegrałem jako ojciec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
o Leon, oryginalne obecnie imię xD


@murdoc: szczerze nie sprawdzałem, pasowało nam znaczeniowo + że mieszkamy w UK Bożydar niestety nie gra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Szanuj swoją prywatność ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@mirek_januszy: stary, google, agencje, rządy i inni Cię obserwują 24/7

Serio mam większe zaufanie do mirków-spierdoxów niż do nich ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: gratulacje ;) ale ja bym tam nie wrzucał zdjęć swoich dzieci do neta, nawet jako niemowlę ;) Poza tym oko zostaje takie samo. jakość wysoka, można mieć detale gałki ocznej, a patrząc w perspektywie 50 lat, technologia może się tak rozwinąć że jakieś algorytmy czy narzędzia będą mogły powiązać osobę nawet po oku które widać na zdjęciu.
Czy też w ogóle być wykorzystane jakoś w reklamie, na jakieś stronie
  • Odpowiedz