Aktywne Wpisy

lubie-sernik +12
Dobra powiedzcie mi szczerze dlaczego nie śpicie w środku tygodnia o 2:30?
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.

serio_serio +3
ciekawe czy jak na wykop napisze się, że ksu i farben lehre to 2 najgorsze zespoły "punkowe", ktoś się oburzy o godzinie nocnej 00:43





(pióro wieczna, akwarela, 26x21cm)
#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #rower
źródło: s03i26 critical mass
Pobierzczy takie coś jest na sprzedaż?