Wpis z mikrobloga

Wkurzałem się niemiłosiernie na komende M600 i OrcaSlicer bo tworzył mi się clog i bombel, paproch, czop? Albo za dużo filamentu wyciągało i radełka miażdżyły jeszcze cieply filement co powodowało ze nie mogłem go później wyciągnąć i ciągnął jeszcze za sobą tego bobla i tak tworzył clog, albo zostawał urwany po srodku i cały extruder trzeba rozbierać i tak chyba 7 raz z różnymi opcjami.
Wyłączyłem wszystko od rammingu po szybkości dałem wszystko na 0, a bobel i tak był.

A co było przyczyną? A no retrakcja 1mm przy zmianie filamantu na samy dole opcji, nie w zakładce Mulicolor tylko w Extruder...

#druk3d #ender3 #orcaslicer #timermajsterkuje
Timer_555 - Wkurzałem się niemiłosiernie na komende M600 i OrcaSlicer bo tworzył mi s...

źródło: temp_file2093648117669573792

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach