Wpis z mikrobloga

Przeglądam dziś Mirko i takiej propagandy pro ukraińskiej dawno nie widziałem. Oczywiście kazda zła lub neutralna wypowiedź traktowana jest jako "onucyzm". Kto to zamieszcza, kto za to płaci, to wie tylko administracja (albo nawet oni tego nie wiedzą)
Ten portal to już tylko trolownia, śmieć pod nadzorwm moderacji.
#wykop
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach