Wpis z mikrobloga

Mireczki #kielce - gdzie polecacie zrobić geometrię i zbieżność? Ktoś kto nie skasuje jak za zboże, kto ma pojęcie i też cierpliwość do starszego autka. Jeśli korzystaliście z takiej usługi to podajcie też ile Was to wyniosło w przypadku Waszego pojazdu :)
strusmig - Mireczki #kielce - gdzie polecacie zrobić geometrię i zbieżność? Ktoś kto ...

źródło: geometria-kol

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strusmig: Robiłem w klasyku w Kijance na 1 Maja, według moich ustawień, z customową regulacją negatywu. Zrobione idealnie, dobry kontakt z mechanikiem, który w trakcie dzwonił i dopytywał o szczegóły.
  • Odpowiedz