Aktywne Wpisy

Melkovva_ +1
Lecimy z tym #glupiewykopowezabawy
Początek roku, druga połowa miesiąca, na szczęście już mam wodnika w znaku a w dzień urodzenia mam i imieniny i dzień babci xD więc wesoło xDDD
Początek roku, druga połowa miesiąca, na szczęście już mam wodnika w znaku a w dzień urodzenia mam i imieniny i dzień babci xD więc wesoło xDDD
źródło: 38444
Pobierz
wscieklizna_irl +24
Ktoś mi kubek w robocie z-----ł xDd kawy nie będzie
Co do kierwy
Co do kierwy





Skromnie, meble ikea, ale przynajmniej wreszcie podnoszone biureczko.
#chwalesie #pokazbiurko #pracbaza
źródło: temp_file7566575119886026529
Pobierz@PieknyWojciechPostrachDziewic dzienkuwa
@Moron 34'' Xiaomi G34WQi LED VA - był teraz w promce za 1100 zł.
@GladysDelKarmen myślałem żeby przenieść swoją męską gablotkę z zegarkami i aparatami do tej dziupli :) ale na razie wspólną decyzją (jak w kwestii dywanika) jej nie ruszam.
źródło: 1000009259
Pobierz@empty11 wspaniały gust, gratuluję
I propsuję wstawienie mikrofali w rogu aby podgrzać sobie żarełko