Aktywne Wpisy

MonazoPL +102
Ruszamy z nowym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
––––––––––––––––––––––––––––––
Do Polski wchodzi nowy bank – UniCredit. Z tej okazji odpalili mega fajną promkę, w której za założenie u nich bezwarunkowo darmowego konta, możecie odebrać
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
––––––––––––––––––––––––––––––
Do Polski wchodzi nowy bank – UniCredit. Z tej okazji odpalili mega fajną promkę, w której za założenie u nich bezwarunkowo darmowego konta, możecie odebrać
źródło: unicredit spotify premium monazo
Pobierz
future_taylor +549





Limited COmpany zakladasz sobie sam przez internet jesli mieszkasz na stale w uk i masz settled status, to jest optymalizacja podatkowa jako podwykonawca czesto dla innych firm.
W koncu biore przyklad od najlepszych.
Ja sie nie chwale zarobkami, tylko drwie z tych co placa wysokie podatki, sponsorujac jednoczesnie lewactwo i rozdawnictwo.
NIech sobie duzo zarabiaja, gratuluje im.
tak z ciekawosci, jestes na ltd, dostaniesz emeryture jakas na starosc od panstwa czy musisz sam odkladac?
W miedzyczasie odkladam w etfy, akcje w usa,
Kupno kawalerek w uk,
Wiec majac okolo 30 lat i splacone pol domu, to do 50-60tki powinno byc lepiej skoro juz teraz wystarczy ze popracuje 4-5 miesiecy w roku zeby oplacic absolutnie wszystkie wydatki na obecnym standardzie,
DZieki temu ze place malo podatkow nie sponsorujac nierobow,lekkoduchow co majac 30-40 lat w uk dalej wynajmuja lub mieszkaja z rodzicami to mam wieksze szanse niz jak bym wykonywal identyczna prace na umowie o prace,payroll.
@kwantowykocyk: Panstwowa czy prywatna, wedlug mnie bez roznicy,
W tak dlugim okresie czasu zaufac ze cie nie okradna politycy lub inne korporacje to trzeba miec duze zaufanie,
A mimo wszystko mysle ze zmienic akt wlasnosci i ksiegi wieczyste jest trudniej niz oszukac ludzi za 30 lat na obietnicy prywatnej emerytury,
źródło: 1000010379
Pobierztak emerytura panstwowa jest slaba ale stanowi dobra podstawe, jest czesto rewaloryzowana i mozna dostac dodatkowe benedfity, a jak jestes na dzialalnosci to sie mozesz tak urzadzic ze nie mozesz przejsc na wczesniejsza emeryture ani nie dostajesz benefitow. cos za cos.