Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, jest zadanie!

Potrzebuję pomocy, by mieć spokój w nocy.

Chodzi o to, że mam Hiszpanów na busa pokładzie

którzy plan zwiedzania mają w nieładzie.

Wizytuję dziś i jutro z rana Poznań,

chciałbym im coś pokazać - bez rozczarowań.

Miasta nie znam - tyle co dworzec.

Pół dnia mamy - co mam im rzec?

Wystarczą miejsca - resztę znajdę w necie,

Pomóżcie, a w krakowskim powiecie

kiedyś ja wam pomogę,

gdy będziecie tam na jedną nogę ;)

#poznan #atrakcje #turystyka #wycieczka #wizyta #busempopolsce #pytanie #pomocy
  • 12
@SPGM1903: Koziołki na Ratuszu wraz ze Starym Rynkiem, Stary Browar, Katedra + Ichot, jeśli otwarty i lubią starotestamentalne podejście do zwiedzania, bar mleczny, Półwiejska, albo zamiast tego wszystkiego oglądanie dupeczek na Malcie.
@padobar: o, to może być dobry pomysł! Uścisnę dłoń samemu prezesowi, zaprowadzę tych Hiszpanów przed jego oblicze i powiem, że nawet na Półwyspie Iberyjskim słyszeli o aferze zbożowej :D
@padobar: o, to może być dobry pomysł! Uścisnę dłoń samemu prezesowi, zaprowadzę tych Hiszpanów przed jego oblicze i powiem, że nawet na Półwyspie Iberyjskim słyszeli o aferze zbożowej :D
@SPGM1903: o 11 prowadzisz ich od mostu teatralnego do starego rynku mijając fontannę przy teatrze wielkim. Na 12.00 koziołki, potem w strone Malty przez ostrów Tumski (Katedra) i Śródkę, potem na Malcie kolejką Maltanką do zoo i spacer w zoo i zwiedzanie fortu III. Przynajmniej ja ostatnio tak oprowadzałam wycieczkę :-).

edit: dobra, doczytałam że do 15:00 więc zoo odpada - wycieczka kończy się przy Malcie

edit2.: polecam iśc tym traktem,