Wpis z mikrobloga

@mystery_26: albo chciał wcisnąć młodego do Mercedesa albo liczył że Tobiasz popracuje bardziej by zatrzymać Hamiltona i młody zostanie w Ferrari. Sainz Senior miał niegłupi pomysł ale nie pykło.
  • Odpowiedz