Aktywne Wpisy

redorbiter +145
to tylko losowe dziecko INTZELU!
źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89
Pobierz
baemaj +147
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Bycie dobrym jest zawsze w cenie, mimo wielu barw i odcieni życia. Pozdrawiam cieplutko (。◕‿‿◕。)
@Filippa:
źródło: xd-meme
PobierzCo nie znaczy, że nie jest wybitnym przedsiębiorcą i kolesiem, który zmienia świat.
Elektryki pewnie by były, ale nie tak szybko i nie na takim poziomie, gdyby nie
to by nie był problem. on zrobił z twittera medium propagandy altrightu. jakims przypadkiem podaje przekazy zbieżne z polityką Kremla. o robieniu kampanii Trumpowi nie wspomnę, bo o tym każdy wie.
@Hadolf_Itler: oczywiście, że Elon nie jest
@LicentAbsolweum: a w praktyce pewnie sprowadzało się to do krótkiej rozmowy
Mając oszczędności na kadrze rzędu 80%,
Elon by zrobił cokolwiek z tego Twittera, jeśli to sprawi, że dzięki temu osiągnie swoje cele.
Jakby obstawiał, że dzięki demokratom poleci na Marsa, to by X było bardziej woke niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić
@Angmac: wiadomo, to wszystko wina Muska, fakt że Meta odpaliła w 2023 threads nie ma z tym absolutnie nic wspólnego xD
@Angmac: Bardzo ciekawy wątek, poczytajcie sobie jego wiki
Wychodzi na to że Pan Haraldur, z tego co rozumiem (wybaczcie jak się gdzieś
Komentarz usunięty przez autora
@Darth_Gohan: A co ma Elon Piżmo? :D Jego firma została wykupiona i wchłonięta. On Paypala nie napisał
@Angmac: i nawet po komentarzach widać że wystarczy uderzyć w stół i zaraz się zlecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)