Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś czemu ciężko na Tinder spotkać faceta, który zarabia powyżej 10k? ( _)
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: bo średnia zarobków to 8k brutto a mediana 6,5k. Co to znaczy? Że połowa ludzi w kraju zarabia mniej niż 6,5k (brutto a nie na rękę). Więc albo jesteś obiektywnie 8-10 albo szukaj w swojej lidze.
  • Odpowiedz
@jmuhha: myślę, że facet zarabiający dobrą kasę nie musi szukać ostatków na tinderze, tym bardziej faceci tacy chcą partnerkę, która jest w podobnym pulapie, więc na tinderze na pewno takiej nie znajdzie
  • Odpowiedz
Rozkład zatrudnionych wg wynagrodzenia brutto


@urban24: O proszę, czyli ona uznaje tylko top 5% mężczyzn za godnych. Jakie to... puste
  • Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś czemu ciężko na Tinder spotkać faceta, który zarabia powyżej 10k? ( _)


@jmuhha: Bo sponsoring jest na onlyfans.
  • Odpowiedz
faceci, który zarabiają 10k i wiecej, nie potrzebuja tindera. Lochy same im sie pchają do wyra i wyrywają klamki w ich niemieckich autach premium.


@dzapanisko: chłop co się 2016r. zatrzymał xd
  • Odpowiedz