lukaszcba1989 lukaszcba1989 06.11.2024, 19:43:03 0 + Miraski, takie pytanko. Jak nagrać takie coś? Chodzi mi o to zapętlanie wokalu. Kończy jeden głos i wchodzi z następnym, widzę, że bez klikania w nic na kompie chyba. W #audacity da się coś takiego ogarnąć?#muzyka #nagrywanie #piosenki https://youtube.com/shorts/rm0PlSjaZ70
xyz_xyz xyz_xyz 06.11.2024, 19:47:38 via Android 0 + Kazdy program do rejestracji glosu, z wieloma ścieżkami. To x razy nagrane to samo z różną intonacją :)
#muzyka #nagrywanie #piosenki
https://youtube.com/shorts/rm0PlSjaZ70