Aktywne Wpisy
Akurat praca nie związana z IT, ale dodałem tagi, może więcej ludzi się wypowie, szczególnie ludzi zarabiających dużo.
Obecnie ponad pół roku pracuje w nowej firmie - 3 miesiące okres próbny i teraz umowa na rok. W sumie taka zwykła praca w przemysł/automotive i zwykle zarobki - okolice średniej.
Na plus, że firma ma fajną atmosferę, nie ma dużo korporacyjnych pierdół. Jest kasa na szkolenia i jakieś ciekawe wyjazdy firmowe. Pomijając zarobki, które
Obecnie ponad pół roku pracuje w nowej firmie - 3 miesiące okres próbny i teraz umowa na rok. W sumie taka zwykła praca w przemysł/automotive i zwykle zarobki - okolice średniej.
Na plus, że firma ma fajną atmosferę, nie ma dużo korporacyjnych pierdół. Jest kasa na szkolenia i jakieś ciekawe wyjazdy firmowe. Pomijając zarobki, które

Lolenson1888 +119
Tydzień w kołchozie odbębniony, zakupy na przyszły tydzień zrobione i czekam se na Radomiaka z Legią z piwkiem w dłoni.
Można? Można
#mecz
Można? Można
#mecz
źródło: 661A604B-9B02-4025-A6BD-00BB28910C18
Pobierz




#usa #polityka
@tragiczny_dramatyk: ...Putina.
@tragiczny_dramatyk: wszystkich smutnych ruskopolaczków z konfedepisu
tylko po dupsku dostaniemy. Pogadamy za rok.
@RandyBobandy: Jeśli cieszy Cię wygrana tego zbrodniarza wojennego to może czas zmienić kraj
Polaka ? że USa wyjdzie/oleje NATo i Europe?
Ukraińca ? że ten będzie musiał zdać terytorium bo skończy się wsparcie USA?
Amerykanina ? bo będzie miał gorzej w życiu przez np zaoranie opieki medycznej ?
Jedyne kogo może cieszyć wygrana pomarańczki to putina, ruskich czyli też konfederacji, oraz milionerów.
Skoro Cię to cieszy i masz konto na wykopie to pasujesz tylko do putina lub konfederusji :)
@niebadzogrem: A jak nie wyjdzie to odszczekasz? XD
@