Wpis z mikrobloga

  • 0
@Poludnik20: chyba niezadowolona że nagrywana. Też pewnie taki jak ja się tam ustawił. Hahahaha 😂

Ale dobrze, że powstało. To jest kronika naszego życia codziennego. Wszystkie te materiały cyfrowe nie poginą,po stuleciach będą się natykać archeolodzy internetu.

To z Kopenhagi to jakiś kanał promocyjny, ale nagranie nie wdaje się inscenizowane. Tak po prostu tak jest. On jadą rowerami do.pracy nawet gdy jest gołoledź, czy zupełna slozgawica przez cały
  • Odpowiedz