Aktywne Wpisy

roberto07 +22
No to 5 lat po operacji mam nawrót dyskopati l5s1 i pewnie czeka mnie ponowna operacja.
W niedziele po południu zostałem zabrany z ulicy na sor(mieszkam w Danii) w karetce stwierdzili ze nic nie zagraża zdrowiu wiec poczułem lekka ulgę.
Wczoraj z wyciszonymi objawami wróciłem do domu i dzisaj rano idę do lekarza rodzinnego. Pewnie po skierowanie na MRI(scanning) i morfinę.
Teraz leżę od 12 w nocy na podłodzew salonie, żona i dzieci śpią na
W niedziele po południu zostałem zabrany z ulicy na sor(mieszkam w Danii) w karetce stwierdzili ze nic nie zagraża zdrowiu wiec poczułem lekka ulgę.
Wczoraj z wyciszonymi objawami wróciłem do domu i dzisaj rano idę do lekarza rodzinnego. Pewnie po skierowanie na MRI(scanning) i morfinę.
Teraz leżę od 12 w nocy na podłodzew salonie, żona i dzieci śpią na
źródło: image
Pobierz
I zaczynam być modny...
źródło: 1000003753
Pobierz




Nie widać by było cieplej niż w Polsce.
Co sądzisz?
(źródło: CopehagenExplore na Instagramie )
#dania #mikromobilnosc #rower #miasto #nocnazmiana #transport
źródło: Zrzut ekranu z 2024-11-07 10-26-31
PobierzAle dobrze, że powstało. To jest kronika naszego życia codziennego. Wszystkie te materiały cyfrowe nie poginą,po stuleciach będą się natykać archeolodzy internetu.
To z Kopenhagi to jakiś kanał promocyjny, ale nagranie nie wdaje się inscenizowane. Tak po prostu tak jest. On jadą rowerami do.pracy nawet gdy jest gołoledź, czy zupełna slozgawica przez cały