Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś streścić o co chodzi? Co się wydarzyło? Cholera jasna dopiero odpaliłem, wg magazynu f1 Gąsiorowskiego I sokola miało startować o 18

#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach