@Eissseiw: A co gdyby 2 miliony mieszkań podzielić na pół i oddać tym którzy potrzebują? Jednym trickiem załatalibyśmy deficyt 2 milionów mieszkań i bezdomność by była no more.
mam już dość p---------a tego orangutana, odechciewa mi się dawać info na tagach, czuje pierwotne obrzydzenie do tego chama jestem prawusem ale k---a skręca mnie na myśl że ktokolwiek z prawicy tą abominacje popiera
źródło: risitas
Pobierz