Aktywne Wpisy

vulcanitu +100
Kolejny dzień, kolejne p----y
źródło: 1000006666
PobierzKto poleci coś do oglądania? Szukam czegoś naprawdę dobrego, a celować na chybił trafił średnio mi się widzi. Czat GPT też wypluwa jakieś głupoty.
Co widziałem: Breaking Bad, Dr House, Białe Kołnierzyki, Gotham, Pingwin, Synowie Anarchii, Peaky Blinders, Gra o Tron, Ród Smoka, Rycerz Siedmiu Królestw, Elementary, Sherlock (ten z Cucumberem), Lost, Czas Honoru, Narcos, Lucyfer, Taboo, The Boys, Wikingowie.
Coś co mi nie przypadło do gustu: Stranger Things, Dexter, Kości, Black
Co widziałem: Breaking Bad, Dr House, Białe Kołnierzyki, Gotham, Pingwin, Synowie Anarchii, Peaky Blinders, Gra o Tron, Ród Smoka, Rycerz Siedmiu Królestw, Elementary, Sherlock (ten z Cucumberem), Lost, Czas Honoru, Narcos, Lucyfer, Taboo, The Boys, Wikingowie.
Coś co mi nie przypadło do gustu: Stranger Things, Dexter, Kości, Black





W ciągu dnia miałam sporo myśli, jak to wszystko napisać, a gdy już sie do tego zabrałam, wszystkie nagle uciekły. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałabym poinformować wszystkie #niebieskiepaski oraz #rozowepaski, że odszedł jeden
no nie ma słów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętajmy również o tych, dla których świat był zbyt brutalnym miejscem i sami podjęli decyzję o zakończeniu swego życia. Niestety tych przybywa z roku na rok (╯︵╰,)
Akurat tam nie siedzą przypadkowi ludzie. Gotowych rozwiązań na problemy pewnie nie dadzą ale pokażą drzwi, za którymi takie rozwiązania istnieją
A teraz czekam na komentarze normictwa które tylko teraz dla plusów się przejmuje dobrymi chłopakami.
Pluje na Wasza hipokryzje
Komentarz usunięty przez autora
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DonTadeo ci, którzy „sami podjęli decyzję”, również odeszli z tego świta w wyniku choroby.