Wpis z mikrobloga

@robert5502: Sądzę, że jeśli byłoby to na poważnie, to diabeł również miałby trudności z wzięciem tego pod uwagę. Jako wytwór wyobraźni ma raczej znikomą siłę sprawczą. Chyba, że Bosak bawi się w analizy typu "co miał na myśli Tolkien" to wówczas nie mam nic przeciwko. Widocznie fan fantastyki.
  • Odpowiedz
My podpisali, my nie wiedzieli, tak tak, ale niestety, dzieci za dobrą imprezę zaprzepaściły swą duszę i po śmierci już przez nieskończoność będą się smażyć w piekle.
  • Odpowiedz
@robert5502: jeden z mądrzejszych wpisów Bosaczka serio, dobra robota. Pamiętam jak te 10-15 lat temu królowały info o cyrografach, Illuminati, NWO, itd. Bosaczek praktycznie rozbija w puch całą narrację o cyrografach i NWO i piekle które nie istnieje. Pewnie nieświadomie ponieważ elektorat a przynajmniej znaczna część głównie ta od Brauna wierzy że cały Hollywood podpisał już dawno cyrografy i w-------a wywar z andrenochronu a od tego nie ma już odwrotu.
  • Odpowiedz
@robert5502: On pewnie wierzy w piekło, czyściec, odpusty, prywatną spowiedź, Gierzwałd i całą masę katolickich wymysłów
Ja nie wierzę bo Biblia nie mówi nic o piekle a Bosaczek nie zna ani Biblii, ani opracowań ani antycznych dzieł kultury i nie wychodzi poza katechizm gdzie wierzy się w czyściec i inne bajki z X wieku wymyślane przez papajaków na spontanie. Długa opowieść kościelni zinterpretowali idiomy oznaczające śmierć jako piekło żeby straszyć
  • Odpowiedz