#niemiecki #niemieckizmirko #naukaniemieckiego Szukam partnera do nauki, rozmów i wspólnej motywacji, bo chciałbym zdać w przyszłym roku TELC. Mój poziom oceniam na B1/B2 ale mam straszną barierę w mówieniu, filmy i teksty rozumiem całkiem nieźle.
@szymeq2001: Ja aktualnie jestem gdzieś na B1.2, więc nie wiem czy pomogę, bo błędów nie będę w stanie wyłapywać, ale polecam raczej jakiegoś native speakera.
Szukam partnera do nauki, rozmów i wspólnej motywacji, bo chciałbym zdać w przyszłym roku TELC. Mój poziom oceniam na B1/B2 ale mam straszną barierę w mówieniu, filmy i teksty rozumiem całkiem nieźle.