Wpis z mikrobloga

@szymeq2001: Ja aktualnie jestem gdzieś na B1.2, więc nie wiem czy pomogę, bo błędów nie będę w stanie wyłapywać, ale polecam raczej jakiegoś native speakera.
  • Odpowiedz