Wpis z mikrobloga

Nie lubię sezonowców za Barceloną, kibicuję Realowi od 23 lat.
Mam nadzieję na wygraną Realu ale też nie wstydliwy wstęp Lewego.
Lewy skończy karierę i liczba fanów Barcy skurczy się o 80%,a ja dalej będę za Realem że wzgląd na czasy z Zidane.
  • Odpowiedz