Wpis z mikrobloga

@badreligion66: Błaszczak ma takie same szanse na wygranie wyborów prezydenckich, jak ja. Kto w ogóle uważa, że to na prawo sie udać xD? Gdyby nie betonowy wręcz elektorat to nawet by nie wszedł do drugiej tury.

Jedynym poważnym kandydatem wydaje się być Tarczyński. Jako europoseł nie miał okazji się skompromitować w sejmie tak jak Błaszczaki czy inne Mejzy.

Mam więc nadzieje, że jednak wezmą tego Błaszczaka xD
  • Odpowiedz
Jedynym poważnym kandydatem wydaje się być Tarczyński


@MirkobIog: Płażyński był rozpatrywany i mógłby to wygrać. Ale niby jest uczciwy, co w środowisku PiSu jest dużym minusem. Jak niby JarKacz miałby wystawić kogoś na kogo nie ma kompromatów xD
  • Odpowiedz
Błaszczak ma takie same szanse na wygranie wyborów prezydenckich, jak ja


@MirkobIog: Zapominasz, że na pisowskiego kandydata zagłosuje beton i konfa, nawet jakby wystawili upośledzonego szympansa.
  • Odpowiedz